Recent Posts

как отопить теплицу

Як можна дешевше обігріти  помешкання?

Висока вартість обігріву при використанні традиційних котлів,  що застосовують в якості джерела енергії електрику, газ або деревину, змушує шукати більш ефективні методи обігріву.  Газові котли, електричні котли та твердопаливні котли не є найкращим варіантом обігріву приміщень.

Якщо порівнювати собівартість обігріву приміщення з використанням різних видів палива, то використання пелет буде найбільш економічно виправданим.

Нижче наведене порівняння розрахунків собівартості теплової енергії при використанні різних видів палива.

Для прикладу взятий будинок загальною площею 250 метрів, на опалення якого необхідно 4000 кВт на місяць.

Для отримання 4000 кВт потрібно використати:

  • 500 м.куб. газу
  • 4000 кВт електроенергії
  • 2000 кг або 2,8м кубічних=4 складометра дров
  • 820 кг пелет

В грошовому еквіваленті це становить:

  • Газ – 3440 грн.
  • Електрика – 6000 грн
  • Дрова – 3200 грн.
  • Пелети з деревини -1950 грн,
  • Аропелети – 820 грн.

Економія при пелетному опаленні складає:

Порівняно з газом  більш ніж у 2 рази,

Порівняно з електрикою  більш ніж у 3,5 рази

Порівняно з деревом у 2 рази.

Пелетна пічь ilmax-300 , яка працює за принципом подачі палива в камеру згорання під дією сили тяжіння та не потребує жодного електромеханізму для своєї ефективної роботи. Даний прилад має декілька зон горіння палива, що обумовлює більш повне та ефективне вивільнення теплової енергії, що призводить до значної економії пелет та матеріальних витрат на одиницю виробленої теплової енергії.

Які ще переваги використання печі ILMAX

Завдяки тому що теплоємність пелет значно вища ніж деревини, якщо врахувати об’єм та масу палива необхідну для вироблення однакої кількості теплової енергії,  пелети потребують значно менше місця для зберігання. Так для отримання однакової кількості теплової енергії об’єм використиних пелет буде в два с половиною рази менше ніж об’єм дров.

Крім того, гравітаційна  пічь ILMAX не потребує сторонніх систем живлення з використанням електрики. Це означає, що в разі відсутності електрики ви зможете спокійно обігрівати приміщення .

Великою перевагою даного нагрівача також є те, що він не потребує постійного догляду та досипання палива. Одна повна загрузка паливом забезпечує роботу прилада впродовж 24-36 годин, в залежності від заданої інтенсивності горіння. За рахунок високоефективного горіння пєлет в печі ILMAX на стінах димоходу не утворюється значна кількість сажі, тому догляд за димоходом достатньо виконувати раз на рік.

Завдяки низькій зольності пелет(1-2%), при згоранні 20 кг пелет залишається біля 200 гр. золи. Це також велика перевага порівняно з дровяними котлами.

Сфера вжитку даного котла лежить в використанні його в якості високоефективного пристрою для обігріву різного роду приміщень, включаючи технічні, виробничі та житлові.

Є декілька варіантів обігріву приміщень за допомогою печей та котлів ІЛМАКС.

Печі ilmax-300 та ilmax-320 здатні швидко обігріти приміщення площею 50-300 квадратних метрів, при цьому модель ilmax-320, має вбудований вентилятор потужністю всього 40 ват, який здатен здійснити повітряний обмін 950 метрів кубічних за годину. Це значно прискорює теплообмін.

Такі печі доцільно використовувати при обігріві таких приміщень: побутові приміщення, теплиці, СТО, склади, виробничі приміщення, відкриті приміщення на кшталт ресторанних площадок, та терас.

Воздушное отоплениеНа цьому малюнку показано обігрів відкритої терраси саме піччю ilmax-320 та напрямок руху теплого повітря і інфрачервоного випромінювання.

Для обігріву одразу декількох приміщень компанія ІЛМАКС розробила гравітаційний котел повітряного обігріву ilmax-330. За допомогою цього пелетного котла ви значно швидше обігрієте приміщення теплим повітрям. Завдяки усуненню нагрівання проміжного теплоносія (води) обігрів буде і швидшим і економнішим. Крім того якщо в даний час обігрів не потрібен ви зможете спокійно залишити вимкнений котел в найлютіші морози і не боятися що в батареях опалення  замерзне вода і зіпсує їх. Значна економія також в тому, що і самі батареї купувати немає потреби.

На малюнку добре видно, як саме опалюється будинок з декількома приміщеннями. Загальна площа обігріву 300 квадратних метрів. За допомогою цього котла комфортно обігрівати будинки, дачі, офісні та виробничі приміщення, теплиці та інше.

Більше інформації ви можете отримати на нашому сайті i в розділах магазину,та на нашому каналі в youtube і Facebook.

Summary
Як можна дешевше обігріти  помешкання?
Article Name
Як можна дешевше обігріти  помешкання?
Description
Висока вартість обігріву при використанні традиційних котлів,  що застосовують в якості джерела енергії електрику, газ або деревину, змушує шукати більш ефективні методи обігріву.  Газові котли, електричні котли та твердопаливні котли не є найкращим варіантом обігріву приміщень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *