Recent Posts

как отопить теплицу

Як можна дешевше обігріти  помешкання?

Висока вартість обігріву при використанні традиційних котлів,  що застосовують в якості джерела енергії електрику, газ або деревину, змушує шукати більш ефективні методи обігріву.  Газові котли, електричні котли та твердопаливні котли не є найкращим варіантом обігріву приміщень.

Якщо порівнювати собівартість обігріву приміщення з використанням різних видів палива, то використання пелет буде найбільш економічно виправданим.

Нижче наведене порівняння розрахунків собівартості теплової енергії при використанні різних видів палива.

Для прикладу взятий будинок загальною площею 250 метрів, на опалення якого необхідно 4000 кВт на місяць.

Для отримання 4000 кВт потрібно використати:

 • 500 м.куб. газу
 • 4000 кВт електроенергії
 • 2000 кг або 2,8м кубічних=4 складометра дров
 • 820 кг пелет

В грошовому еквіваленті це становить:

 • Газ – 3440 грн.
 • Електрика – 6000 грн
 • Дрова – 3200 грн.
 • Пелети з деревини -1950 грн,
 • Аропелети – 820 грн.

Економія при пелетному опаленні складає:

Порівняно з газом  більш ніж у 2 рази,

Порівняно з електрикою  більш ніж у 3,5 рази

Порівняно з деревом у 2 рази.

Пелетна пічь ilmax-300 , яка працює за принципом подачі палива в камеру згорання під дією сили тяжіння та не потребує жодного електромеханізму для своєї ефективної роботи. Даний прилад має декілька зон горіння палива, що обумовлює більш повне та ефективне вивільнення теплової енергії, що призводить до значної економії пелет та матеріальних витрат на одиницю виробленої теплової енергії.

Які ще переваги використання печі ILMAX

Завдяки тому що теплоємність пелет значно вища ніж деревини, якщо врахувати об’єм та масу палива необхідну для вироблення однакої кількості теплової енергії,  пелети потребують значно менше місця для зберігання. Так для отримання однакової кількості теплової енергії об’єм використиних пелет буде в два с половиною рази менше ніж об’єм дров.

Крім того, гравітаційна  пічь ILMAX не потребує сторонніх систем живлення з використанням електрики. Це означає, що в разі відсутності електрики ви зможете спокійно обігрівати приміщення .

Великою перевагою даного нагрівача також є те, що він не потребує постійного догляду та досипання палива. Одна повна загрузка паливом забезпечує роботу прилада впродовж 24-36 годин, в залежності від заданої інтенсивності горіння. За рахунок високоефективного горіння пєлет в печі ILMAX на стінах димоходу не утворюється значна кількість сажі, тому догляд за димоходом достатньо виконувати раз на рік.

Завдяки низькій зольності пелет(1-2%), при згоранні 20 кг пелет залишається біля 200 гр. золи. Це також велика перевага порівняно з дровяними котлами.

Сфера вжитку даного котла лежить в використанні його в якості високоефективного пристрою для обігріву різного роду приміщень, включаючи технічні, виробничі та житлові.

Є декілька варіантів обігріву приміщень за допомогою печей та котлів ІЛМАКС.

Печі ilmax-300 та ilmax-320 здатні швидко обігріти приміщення площею 50-300 квадратних метрів, при цьому модель ilmax-320, має вбудований вентилятор потужністю всього 40 ват, який здатен здійснити повітряний обмін 950 метрів кубічних за годину. Це значно прискорює теплообмін.

Такі печі доцільно використовувати при обігріві таких приміщень: побутові приміщення, теплиці, СТО, склади, виробничі приміщення, відкриті приміщення на кшталт ресторанних площадок, та терас.

Воздушное отоплениеНа цьому малюнку показано обігрів відкритої терраси саме піччю ilmax-320 та напрямок руху теплого повітря і інфрачервоного випромінювання.

Для обігріву одразу декількох приміщень компанія ІЛМАКС розробила гравітаційний котел повітряного обігріву ilmax-330. За допомогою цього пелетного котла ви значно швидше обігрієте приміщення теплим повітрям. Завдяки усуненню нагрівання проміжного теплоносія (води) обігрів буде і швидшим і економнішим. Крім того якщо в даний час обігрів не потрібен ви зможете спокійно залишити вимкнений котел в найлютіші морози і не боятися що в батареях опалення  замерзне вода і зіпсує їх. Значна економія також в тому, що і самі батареї купувати немає потреби.

На малюнку добре видно, як саме опалюється будинок з декількома приміщеннями. Загальна площа обігріву 300 квадратних метрів. За допомогою цього котла комфортно обігрівати будинки, дачі, офісні та виробничі приміщення, теплиці та інше.

Більше інформації ви можете отримати на нашому сайті i в розділах магазину,та на нашому каналі в youtube і Facebook.

Summary
Як можна дешевше обігріти  помешкання?
Article Name
Як можна дешевше обігріти  помешкання?
Description
Висока вартість обігріву при використанні традиційних котлів,  що застосовують в якості джерела енергії електрику, газ або деревину, змушує шукати більш ефективні методи обігріву.  Газові котли, електричні котли та твердопаливні котли не є найкращим варіантом обігріву приміщень.

2 Replies to “Экономное отопление для дома и для бизнеса”

 1. Моё почтение! команда СЕО для продвижения и раскрутки online-сайтов в поисковых серверах и также социальных интернет-сетях. И меня зовут Антон, я создатель компании профессионалов, разработчиков, link builders, рерайтеров/копирайтеров, линкбилдеров, специалистов, маркетологов, оптимизаторов, копирайтеров. Мы — команда опытных фрилансеров. У нас Ваш интернет-сервис будет занимать лучшие позиции в поисковых серверах Google и Яндекс. Наша фирма предлагает качественную раскрутку веб-сайтов в поисковых системах! Специалисты которые задействованы в команде прошли колоссальный профессиональный путь, мы в точности понимаем, каким образом грамотно формировать ваш собственный вебсайт, продвинуть его на 1 место, преобразовывать веб-трафик в заказы. Наша Именно для вас мы предоставляем полностью бесплатное предложение по продвижению ваших интернет-проектов. Мы ждем Вас.

  бесплатный сео анализ системы продвижения сайта бесплатно

 2. Привет! Мы -студия разработки и создания вебсайтов. И меня зовут Антон, я создатель компании специалистов, линкбилдеров, оптимизаторов, копирайтеров, маркетологов, разработчиков, рерайтеров/копирайтеров, профессионалов, link builders. Мы — команда амбициозных профи с 9-летним опытом работы в сфере фриланса. Ваш собственный бизнес пойдет с нами на другую высоту. Для вас мы предлагаем высококачественную раскрутку веб-сайтов в поисковых серверах! У всех абсолютно seo-специалистов представленной seo-команды за плечами большой высокопрофессиональный путь, мы знаем, как грамотно организовывать ваш собственный интернет-сайт, продвигать его на 1-ое место, преобразовывать веб-трафик в заказы. У нас сейчас есть для Вас бесплатное предложение по раскрутке любых интернет-сайтов. Мы ждем Вас!

  бесплатное сео сайта бесплатный сео анализ сайта

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *