ТОП ПРОДАЖ

отопительная печь
Автономная пеллетная печь ILMAX-330
пеллетный отопительный котел
Автономная пеллетная печь ILMAX-300
Банный котел Ilmax 30. Как использовать

КЛИЕНТЫ ГОВОРЯТ:

Купив в будинок піч камінILMAX-311. Відписались мені дуже швидко і через пів години зателефонували. Товар був наявний на складі.  Доставили Новою поштою через 2 дні. В пакунку були також інструкції та запальник в якості подарунка.

 
Користуватися піччю дуже легко та приємно, засипав пілет підпалив запальником і все. Гріє добре. Тепер в будинку взимку буде тепло.
Дуже приємно що зроблене саме в Україні, не Китай. Планую придбати в них ще й піч для приготування їжі.

Антон

Придбав піч для бані. Дуже сумнівався спочатку. Пелета якось це незвично. Менеджер переконав, пообіцявши в разі якщо не сподобається повернути гроші і забрати піч. Сам забирав-бачив виробництво.

Виглядає – супер, нєржавєйка, комбінована з чорним. Дуже задоволений. Працює як часи. Ніякої мороки засипав в бак пелети підпалив і все. Чєрез годину можна париться. Боявся буде диміти в баню, нічого подібного. Труба димохода тоненька порівняно з дровяною піччю. Бачка пелет хватає на час горіння, підспити можна в процесі горіння. Дуже потужна, як для мене навіть забагато, але легко регулюється лише прикрити забір повітря. Рекомендую.

НАШИ РЕЦЕПТЫ

ребрышки на гриле ilmax

Ребра на гриле с соусом «JackDaniel`s»

В отличие от классического мангала, в пеллетной печи ilmax-25 можно приготовить самые разнообразные блюда. Под крышкой вы можете запечь мясо или рыбу одним куском. Установив специальные решетки, можно запечь овощи и грибы, а в казане – приготовить плов, борщ или пожарить картошку. Но картошка картошкой, а гриль в первую очередь ассоциируется с мясом. Ну и конечно для мяса важно использовать правильный соус, который способен оттенить вкус и аромат готового блюда и придать ему законченный вид кулинарного шедевра. И сегодня мы решили приготовить свиные ребра с оригинальным соусом Jack Daniel`s.